go to Homepage
 Airbus Industries  
homesluzbyreferencesidlo - mapakontakt
 

Evropský příběh o úspěchu

Pro mnoho Evropanů je AIRBUS INDUSTRIES jako ekonomicky úspěšná společnost symbolem naší budoucnosti. S předním světovým výrobcem dopravních letadel spolupracujeme od roku 1998 na projektech SAP. Naše znalosti jednacích postupů v leteckém průmyslu, knowhow pro SAP a mezinárodní podnikatelské zkušenosti jsou základem pro naši úspěšnou spolupráci s AIRBUSem. S tímto zázemím denně stojíme před výzvami, které dostáváme od skupiny AIR-BUS.

Analýza procesu
SAP R/3 MM a SD
Addons a rozhraní
Programování ABAP/4
Supply Chain Managment

Turbíny, nejdražší součást letadel

FWU France byla zodpovědná za slušbu Turbineneinkauf (nákup turbín) při zavedení SAP R/3-modulů MM a SD. Podle přesné analýzy jednacích postupů jsme tento servis vypracovali s detailním realizačním konceptem v systému SAP R/3. Bylo vyvinuto mnoho příslušenství, rozhraní a programů, aby se zoptimalizoval systém R/3. Výsledkem je vysoký stupeň automatizace a prostředí přátelské pro uživatele.

V době stálého rozvoje, se Frank Walter France vyznačuje pozoruhodnou schopností přizpůsobit se a dále se rozvíjet. Mimoto velmi oceňujeme, že spolupracujeme s poradci, kteří jsou schopni realizovat veškeré fáze zavedení systému: analýzu, hrubý a konečný koncept, fázi realizace a customizing.

Business Systems Management
AIRBUS INDUSTRIES

Supply Chain Management

Aby se metody Supply chain management zařadily mezi služby Turbineneinkauf (nákup turbín), bylo do systému SAP zabudováno internetové rozhraní. S pomocí tohoto rozhraní mají zákazníci a dodavatelé Airbusu stálý přístup k relevantním informacím o procesu. Vedle toho je rozhraní základním předpokladem pro vyřízení zakázek pro všechny součásti turbín. FWU France se dále účastnilo zavedení modulu Service Achats Généraux (MM). Hlavním úkolem přitom bylo znázornit vývoj hodnoty součástí turbíny, což je základ pro vyhotovení přesných statistik a pro kontrolu procesu v reálném čase.


Krátké zprávy

[ 20. 11 2001 15:12 ]
Jazykové verze - chystáme uvedení jazykových verzí Internetové prezentace společnosti Frank Walter, s.r.o. též v Němčině a Angličtině.

[ 19. 10 2001 10:46 ]
Internetová prezentace Vážení návštěvníci, stránky české pobočky Frank Walter, podnikové poradenství se připravují. Jejich uvedení do provozu očekávejte dne 1.11.2001.

Profil společnosti

Zaslat základní informace o společnosti na můj email
   
Základní informace vytisknout (na 1 strana A4)
Na předchodí stránku Na předchodí stránku #top Na následující stránku