go to Homepage
 Aircelle  
homesluzbyreferencesidlo - mapakontakt
 

Nový dodavatel pro Airbus Kryty hnacího mechanismu

AIRCELLE je jakožto dodavatel Airbus Industries zodpovědný za veškerou technickou podporu včetně managamentu kvality Nacelles (Kryty hnacího mechanismu) pro modely Airbusu A340-500, A340-600 a A318. V oblasti letectví poskytujeme poradenství již několik let a známe proto jednací postupy v této branži. AIRCELLE profituje z tohoto knowhow, protože můžeme podniku poskytnout v každé fázi zavádění systému SAP R/3 cílené poradenství.

Analýza procesu
Instalace SAP R/3 4.6c
Moduly SD, MM , PP a QM,
Moduly CM, CS, FI a CO
Addons
Rozhraní
SAP R/3 Ready-to-run Solution
Maintenance AS400
Systémové poradenství SAP R/3
Lotus Domino Notes
Aplikace B2B

SAP R/3 moduly se spojením s Lotus Domino Notes a procedurami B2B

Frank Walter France je výhradním partnerem při realizaci zavádění SAP R/3 u firmy AIRCELLE. Rozsah projektu: koncepce (příprava, analýzy, dokumentace, poradenství a organizace), aplikace, nový vývoj, integrace systému a školení. V roce 2000 a 2001 budou zavedeny moduly R/3 SAP:SD, MM, PP, QM, FI a CO. V letech 2001 a 2002 následují CM, CS a DMS. Posledně jmenované moduly jsou spojeny s Lotus Domino Server. Účelem přitom je výměna dat uvnitř EADS (European Aeronautic Defence and Space Company). Relevantní informace pro zákazníky a dodavatele se přitom vyměňují přes internet jako aplikace B2B. Systém R/3 přizpůsobujeme tak, aby vyhověla složitým požadavkům leteckého průmyslu. Klíčovým slovem v projektu je Tracing, tedy schopnost systému sledovat všechny toky dat v SAP R/3. Aby to bylo zaručeno, bylo vyvinuto mnoho příslušenství pro optimalizaci toku dat a rozhraní pro přenos dat.

První SAP R/3 Ready-to-run Solution na základě AS/400 ve Francii

Systém SAP R/3 od AIRCELLE byl nainstalován na základní desce IBM AS/400. Frank Walter France je zodpovědný také za obsluhu hardwaru a údržbu provozního systému. Ostatně Kombinace IBM AS/400 a SAP R/3 jako Ready-to-run Solution je vůbec první ve Francii.


Krátké zprávy

[ 20. 11 2001 15:12 ]
Jazykové verze - chystáme uvedení jazykových verzí Internetové prezentace společnosti Frank Walter, s.r.o. též v Němčině a Angličtině.

[ 19. 10 2001 10:46 ]
Internetová prezentace Vážení návštěvníci, stránky české pobočky Frank Walter, podnikové poradenství se připravují. Jejich uvedení do provozu očekávejte dne 1.11.2001.

Profil společnosti

Zaslat základní informace o společnosti na můj email
   
Základní informace vytisknout (na 1 strana A4)
Na předchodí stránku Na předchodí stránku #top Na následující stránku