go to Homepage
 Diehl Luftfahrt Ele.  
homesluzbyreferencesidlo - mapakontakt
 

Když se v letadle rozsvěcuje

Koncern na součástky DIEHL VA Systeme uvnitř podnikatelské skupiny DIEHL se skládá ze šesti odděleně působících podniků, zkratka VA se přitom používá pro oblast obranných systémů a letectví. DIEHL Luftfahrt Elektronik GmbH (DLE), součást DIEHL VA Systeme, vyvíjí a vyrábí systémy pro osvětlení kabin a systémy pro zásobování elektrickým proudem. K zákazníkům v této oblasti patří hlavní světoví výrobci letadel. Mimoto vyrábí DLE systémy pro vojenská školení. K profilu výroby patří i licenční výroba, jako třetí oblast, ve které je DLE činná.

Silný tým navzdory časové tísni

Podniky DIEHL VA Systeme při vývoji a výrobě úzce spolupracují, aby při použití náročných technologií a služeb mohly rychle a přesně vyhovět požadavkům svých zákazníků. Přitom jsou podporovány systémem SAP R/3. Firma Frank Walter Unternehmensberatung provedla u DLE, společně s poradci z oddělení DIEHL VA Systeme, instalaci R/3-moduly FI, AM a CO. Přitom zůstala zachována stará data ze systému R/2, modul RF a dalších cizích systémů. Oříšek k rozlousknutí: krátká doba do velkého třesku. Skutečností zůstává, že jsme to společně dokázali.

Zavedení systému
SAP R/3 FI a CO
Velký třesk
Přesun dat
Poradenství MM, SD, PP
Dodatečné poradenství

Obzvláště musí být vyzvednuta spolupráce poradců FWU s odborníky na SAP z koncernu Diehl. V týmu byl analyzován celý výrobní postup a odpovídajícím způsobem byl převeden do systému SAP R/3. Jen tak mohl být v krátkém časovém úseku několika málo měsíců sestaven integrovaný systém SAP R/3, bez modifikací a přizpůsobený našim potřebám.

Erwin Gubo,
Leiter Rechnungswesen DLE GmbH
Röthenbach a.d.P.
Tel. 0911 - 957 2945
E-Mail: erwin.gubo@dle.diehl.com


Krátké zprávy

[ 20. 11 2001 15:12 ]
Jazykové verze - chystáme uvedení jazykových verzí Internetové prezentace společnosti Frank Walter, s.r.o. též v Němčině a Angličtině.

[ 19. 10 2001 10:46 ]
Internetová prezentace Vážení návštěvníci, stránky české pobočky Frank Walter, podnikové poradenství se připravují. Jejich uvedení do provozu očekávejte dne 1.11.2001.

Profil společnosti

Zaslat základní informace o společnosti na můj email
   
Základní informace vytisknout (na 1 strana A4)
Na předchodí stránku Na předchodí stránku #top Na následující stránku