go to Homepage
 iii-Center  
homesluzbyreferencesidlo - mapakontakt
 

Archivace s Success a Story

Podnik s hlavním sídlem v Norimberku se řadí k předním evropským velkoobchodníkům s elektrem. V roce 1987 bylo otevřeno první iii-CENTRUM Mezitím vyrostla síť poboček na více než 130 místech v Německu, Rakousku a několika východoevropských zemích. 400 pracovníků služeb poskytuje poradenství a radí zákazníkům z oblasti elektroinstalace a průmyslového sektoru, z energetiky a veřejné správy. Pro iii-CENTRA jsme na míru vyvinuli strategii archivace a společně jsme ji během pěti měsíců uvedli do praxe. Projekční tým: Pracovník iii-CENTRA z oblasti EDV, firma Frank Walter Unternehmensberatung a pracovníci SAP, všichni do jednoho specializovaní na zadání úlohy na téma archivace.

O tomto projektu existuje Success-Story, kterou vydalo SAP. Jako Zip- nebo PDF-File můžete tyto reference získat na www.frankwalter.de pod nabídkou Sucess-Story.

Strategie při archivaci
Programování ABAP/4
SAP R/3 SD

Musím vyzvednout dobrou spolupráci s poradci firmy Frank Walter během projektu. Také po ukončení projektu byli pracovníci vždy ochotni zodpovědět naše dotazy.

Pan Weihreter,
iii-CENTER Nürnberg


Krátké zprávy

[ 20. 11 2001 15:12 ]
Jazykové verze - chystáme uvedení jazykových verzí Internetové prezentace společnosti Frank Walter, s.r.o. též v Němčině a Angličtině.

[ 19. 10 2001 10:46 ]
Internetová prezentace Vážení návštěvníci, stránky české pobočky Frank Walter, podnikové poradenství se připravují. Jejich uvedení do provozu očekávejte dne 1.11.2001.

Profil společnosti

Zaslat základní informace o společnosti na můj email
   
Základní informace vytisknout (na 1 strana A4)
Na předchodí stránku Na předchodí stránku #top Na následující stránku