go to Homepage
 Kaltenbach & Voigt  
homesluzbyreferencesidlo - mapakontakt
 

Servis bez hranic

V souladu se svým motem "pro zubní lékaře a zubní techniky, kteří chtějí to nejlepší" je KaVo už téměř jedno století předním výrobcem zubních nástrojů a systémů. Vysoce kvalitní výrobky pro zubní lékaře a zubní techniky, základ pro přesnou a úspornou práci,- zajišťují pověst firmy. Firma je značkou násadců a úhelníků, zubních zařízení a léčebné péči, léčebných prostředků a léčebných systémů, výrobků New Tech (laser, detektor kazů atd.), zařízení zubních laboratoří a laboratorních přístrojů a výrobků pro školení zubních lékařů.

Poradenství poskytujeme KaVo v Paříži a celému systému SAP firmy KaVo v Americe v Chicago. Příležitostné lety přes Atlantik k projednání projektu jsou sice nutné, o systém R/3 s moduly MM, SD, SM a FI se však staráme z Francie a Německa. Vždy to závisí na tom, kde se právě nacházíme. Mimoto jsme vypracovali v systému SAP firmy KaVo v Americe také různá rozhraní pro cizí systémy. Příklad: relevantní transportní data doručovatele balíků United Parcel Service (UPS) jsou při dodávce automaticky sledována a zařazena do systému R/3.

Moduly SAP R/3
MM, SD, SM, FI a CO
Správa na dálku
Programování ABAP/4
Poradenství pro hardware
Systémové poradenství
AS/400
Síťové poradenství
Služba Windows NT
Služba "Jahr 2000"
EURO-Service
IT poradenství
Analýza nákladů
a připojení
internetu
Rozhraní
Outsourcing SAP R/3
Transakce

"The consultants from Frank Walter installed SAP at our com-pany in only three months!"

Mike Sherman,
KaVo Chicago


Krátké zprávy

[ 20. 11 2001 15:12 ]
Jazykové verze - chystáme uvedení jazykových verzí Internetové prezentace společnosti Frank Walter, s.r.o. též v Němčině a Angličtině.

[ 19. 10 2001 10:46 ]
Internetová prezentace Vážení návštěvníci, stránky české pobočky Frank Walter, podnikové poradenství se připravují. Jejich uvedení do provozu očekávejte dne 1.11.2001.

Profil společnosti

Zaslat základní informace o společnosti na můj email
   
Základní informace vytisknout (na 1 strana A4)
Na předchodí stránku Na předchodí stránku #top Na následující stránku