go to Homepage
 Marquardt  
homesluzbyreferencesidlo - mapakontakt
 

Rychle zapojeno

Firma MARQUARDT GmbH vyrábí elektronické spínače a ovládací systémy. Na seznamu zákazníků této firmy je mnoho významných průmyslových podniků na celém světě. Hlavním oborem firmy je oblast domácích spotřebičů, elektrického nářadí a automobilů. Všechny důležité součástky spínacích a ovládacích systémů si přitom sama vyrábí. K dispozici má zpracování umělých hmot a konstrukci forem, zpracování kovů a techniku lisování a k tomu nutné výrobní technologie.

Účinné snímání

V oblasti nevýrobních produktů realizovala firma FWU v modulu MM postupy skladování, příjmu zboží a pořizování. Mimoto: Standardní moduly evidence pro řízení zásob v systému SAP navíc kladly na uživatele vysoké nároky. Proto jsme vyvinuli pro firmu MARQUARDT transakci pro uskladnění a vydání za pomoci skeneru, kterou lze jednoduše obsluhovat, a to včetně rozsáhlého informačního systému. Osoby, které nikdy předtím neobsluhovaly počítač, poté byly poté ve velmi krátké době schopny obstarávat evidenci řízení zásob přes systém SAP.

Speciální transakce
Programování ABAP/4
SAP R/3 MM, SD, PS
Rozhraní a doplňky

"S firmou Firma Frank Walter jsme velmi spokojeni, zvláště se spolehlivou podporou a s tím, že je možné je v krátké době zastihnout."

Jürgen Zach, MARQUARDT GmbH
Tel. 07424 - 99 1166
E-Mail: juergen.zach@marquardt.de


Krátké zprávy

[ 20. 11 2001 15:12 ]
Jazykové verze - chystáme uvedení jazykových verzí Internetové prezentace společnosti Frank Walter, s.r.o. též v Němčině a Angličtině.

[ 19. 10 2001 10:46 ]
Internetová prezentace Vážení návštěvníci, stránky české pobočky Frank Walter, podnikové poradenství se připravují. Jejich uvedení do provozu očekávejte dne 1.11.2001.

Profil společnosti

Zaslat základní informace o společnosti na můj email
   
Základní informace vytisknout (na 1 strana A4)
Na předchodí stránku Na předchodí stránku #top Na následující stránku