go to Homepage
 Masterguard  
homesluzbyreferencesidlo - mapakontakt
 

Stay on Top

Struktura koncernu SIEMENS se stále přizpůsobuje ekonomickým požadavkům, což se odráží i ve vyčlenění dosavadních závodů této firmy. Z této restrukturalizace bývalého koncernu SIEMENS na samostatné podniky, vyplynulo mnoho projektů SAP. Obzvláště při reorganizaci v oblasti organizace nově vzniklých podniků, byly takové projekty zadány také FWU. Příkladem projektu na vyčlenění tohoto typu je MASTERGUARD GmbH v Erlangenu. Vedle poradenství ve fázi vyčlenění jsme pro podnik vypracovali několik programů, doplňků a řešení SapScript-Lösungen v SAP R/3-Moduly SD, MM a CS.

Výpadek proudu bez následků

Podnik je předním výrobcem systémů pro nepřerušitelné zásobování elektrickým proudem, s možností použití prakticky ve všech oblastech: od PC po OP, od montážní linky po sběrnici dat. Ostatně firmě MASTERGUARD úspěšně poskytujeme poradenství také během změny release nebo při rozličných speciálních námětech.

Programování ABAP/4
SAP R/3 moduly SD, MM, CS
SapScript a Addons
Změna release

"Stáli jsme před výzvou vyčlenit náš dílčí obor, včleněný do centrálního a komplexního systémového svazku SIEMENS, a vytvořit vlastní systém SAP s novou organizační strukturou. Přes extrémně krátkou dobu (2 týdny), kterou jsme měli k dispozici, jsme mohli s pomocí FWU postavit na nohy životaschopný systém SAP."

Herr Krüger, MASTERGUARD GmbH
Erlangen


Krátké zprávy

[ 20. 11 2001 15:12 ]
Jazykové verze - chystáme uvedení jazykových verzí Internetové prezentace společnosti Frank Walter, s.r.o. též v Němčině a Angličtině.

[ 19. 10 2001 10:46 ]
Internetová prezentace Vážení návštěvníci, stránky české pobočky Frank Walter, podnikové poradenství se připravují. Jejich uvedení do provozu očekávejte dne 1.11.2001.

Profil společnosti

Zaslat základní informace o společnosti na můj email
   
Základní informace vytisknout (na 1 strana A4)
Na předchodí stránku Na předchodí stránku #top Na následující stránku