go to Homepage
 Meyhall Chemical AG  
homesluzbyreferencesidlo - mapakontakt
 

Standardní biotechnika

Firma MEYHALL CHEMICAL AG vyrábí a distribuuje biologické suroviny a biochemické látky. Příkladem toho je mouka ze svatojánského chleba pro další zpracování u nejrůznějších výrobků. Možnosti použití sahají od zmrzlin po maziva u munice.

Zavedení SAP R/3

Kompletní zavedení SAP R/3 s moduly SD, MM, PP, FI, AM a CO se uskutečnilo pod naším vedením projektu na pracovištích v Kreuzlingenu (CH) a Zaandamu (NL, stěžejní úkoly: vedení skladu a výroba).

SAP R/3 SD, MM, PP, FI, CO, SM
Zavedení systému
Vedení projektu SAP R/3
SapScript
Programování ABAP/4
Analýza procesu

Mezinárodní koordinace

Předpokladem pro projekt bylo heslo "žádné úpravy". K tomu tehdejší mateřská společnost Rhone-Poulenc předem zadala jednotný postup pro projekty SAP, platný v celém koncernu, například centrální zadávání čísel pro základní data a organizační jednotky. Mimoto byla stěžejním úkolem pro managment projektu stálá koordinace mezi vedením projektu a zodpovědnými pracovníky centrály koncernu Rhone-Poulenc v Paříži.

"U FWU jsme zaznamenali schopnost vždy realizovat organizační řešení bez úprav, jestliže standardní SAP nemohlo stačit našim procesům. Naše požadavky byly rychle pochopeny a realizovány. Podpora FWU se vyznačuje spolehlivostí a kompetentností a prokázaná důvěra se ještě dnes odráží ve stabilitě našeho systému."

Mr. Hanken, EDV-Leitung Systemeinführung
MEYHALL CHEMICAL AG


Krátké zprávy

[ 20. 11 2001 15:12 ]
Jazykové verze - chystáme uvedení jazykových verzí Internetové prezentace společnosti Frank Walter, s.r.o. též v Němčině a Angličtině.

[ 19. 10 2001 10:46 ]
Internetová prezentace Vážení návštěvníci, stránky české pobočky Frank Walter, podnikové poradenství se připravují. Jejich uvedení do provozu očekávejte dne 1.11.2001.

Profil společnosti

Zaslat základní informace o společnosti na můj email
   
Základní informace vytisknout (na 1 strana A4)
Na předchodí stránku Na předchodí stránku #top Na následující stránku