go to Homepage
 Siemens SPLS MLM  
homesluzbyreferencesidlo - mapakontakt
 

Logistika jako služba zákazníkům

Logistické centrum Fürth (LZF) patří k Business Unit Siemens Logistics and Procurement Services (SPLS). Nabízí logistické služby pro kompletní splnění zakázky (order-to-cash), včetně skladování a dopravních služeb. Speciální oblastí LZF jsou mediální služby jako tiskoviny a reklamní předměty, také pro externí firmy např. Bosch nebo Constructa.


Internetový trh
SAP R/3 SD, LVS, MM
Outsourcing a ALE
eCommerce B2B

1500 zakázek a dodávek denně

V LZF se používají SAP R/3 s moduly SD, LVS a MM. Denně se přes tento systém vyřídí v průměru 1500 zakázek a dodávek. Na základě specifických jednacích postupů nemůže ale standardní SAP pokrýt všechny požadavky. Pro tyto úkoly FWU vyvíjí speciální doplňky, s jejichž pomocí se dosáhne vysokého stupně automatizace. Uživatel je přesto provede přes standardní dialogová okna. Mimoto mají zákazníci přes internet přístup k funkcím systému SAP. Přístup je možný přes click4business-Supplies, internetový trh. Tak jsou k dispozici různé funkce jako aktuální stav skladových zásob, řízení zboží, objednávky nebo provedení rozsáhlého vyhodnocení. FWU spravuje aplikace SAP v LZF od roku 1999, od Hotline po Change Request. V současné době v LZF převádíme počítače UNIX na AS/400 a začleňujeme správu hardwaru a operačního systému kompletně do oblasti Outsourcing firmy FWU. Termínem uvedení do provozu je 1. říjen 2001. Do obsahu projektu patří i zavedení modulů FI aCO stejně jako napojení ALE systému na centrální účtárnu.

"Díky spolupráci s FWU v sektoru IT jsem dosáhli vysoké výkonnosti a stability systému. Podstatné pro nás je, že můžeme rychle a spolehlivě reagovat na požadavky zákazníků. To můžeme zaručit díky úzké spolupráci s odborníky na IT, která je pro nás, jakožto poskytovatele služeb zaměřených na zákazníka, základním předpokladem začíná u spolupráce na konceptu, organizace projektu a přesného, požadavkům odpovídajícího uvedení do chodu. Oceňujeme tyto vlastnosti při spolupráci s firmou FWU, která, co se týká profesionality a poradenství při komplexních strukturách SAP, poskytuje cenné služby."

Jörg Buff, Leiter Logistikzentrum Tel. 0911 - 654 4250
SPLS MLM, Fürth-Bislohe E-Mail: joerg.buff@nbg.siemens.de


Krátké zprávy

[ 20. 11 2001 15:12 ]
Jazykové verze - chystáme uvedení jazykových verzí Internetové prezentace společnosti Frank Walter, s.r.o. též v Němčině a Angličtině.

[ 19. 10 2001 10:46 ]
Internetová prezentace Vážení návštěvníci, stránky české pobočky Frank Walter, podnikové poradenství se připravují. Jejich uvedení do provozu očekávejte dne 1.11.2001.

Profil společnosti

Zaslat základní informace o společnosti na můj email
   
Základní informace vytisknout (na 1 strana A4)
Na předchodí stránku Na předchodí stránku #top Na následující stránku