go to Homepage
 Siemens Automation  
homesluzbyreferencesidlo - mapakontakt
 

Logistika jako služba zákazníkům

Logistické centrum Fürth (LZF) patří k Business Unit Siemens Logistics and Procurement Services (SPLS). Nabízí logistické služby pro kompletní splnění zakázky (order-to-cash), včetně skladování a dopravních služeb. Speciální oblastí LZF jsou mediální služby jako tiskoviny a reklamní předměty, také pro externí firmy např. Bosch nebo Constructa.

Internetový trh
SAP R/3 SD, LVS, MM
Outsourcing a ALE
eCommerce B2B

"Díky spolupráci s FWU v sektoru IT jsem dosáhli vysoké výkonnosti a stability systému. Podstatné pro nás je, že můžeme rychle a spolehlivě reagovat na požadavky zákazníků. To můžeme zaručit díky úzké spolupráci s odborníky na IT, která je pro nás, jakožto poskytovatele služeb zaměřených na zákazníka, základním předpokladem začíná u spolupráce na konceptu, organizace projektu a přesného, požadavkům odpovídajícího uvedení do chodu. Oceňujeme tyto vlastnosti při spolupráci s firmou FWU, která, co se týká profesionality a poradenství při komplexních strukturách SAP, poskytuje cenné služby."

Jörg Buff, Leiter Logistikzentrum
Tel. 0911 - 654 4250
SPLS MLM, Fürth-Bislohe E-Mail: joerg.buff@nbg.siemens.de

"FWU nám několik let samostatně, spolehlivě a úspěšně poskytuje poradenství při komplexních procesech v našem podniku, jak u nás, tak i v zahraničí."

Michael Hochstetter, SIEMENS A&D IT
Tel. 09131 - 7 268 86
E-Mail: michael.hochstetter@erl13.siemens.de


Krátké zprávy

[ 20. 11 2001 15:12 ]
Jazykové verze - chystáme uvedení jazykových verzí Internetové prezentace společnosti Frank Walter, s.r.o. též v Němčině a Angličtině.

[ 19. 10 2001 10:46 ]
Internetová prezentace Vážení návštěvníci, stránky české pobočky Frank Walter, podnikové poradenství se připravují. Jejich uvedení do provozu očekávejte dne 1.11.2001.

Profil společnosti

Zaslat základní informace o společnosti na můj email
   
Základní informace vytisknout (na 1 strana A4)
Na předchodí stránku Na předchodí stránku #top Na následující stránku